اجزاء اصلی فرآورده

  Fraxinus Excelsior (میوه درخت زبان گنجشک)

مواد مؤثره

اسانس و گلوكوزيد (فراكسين یافراکسوزید، اسکولین)، Manna (منّ)، مانيت اينوزيت وكوئرستين، دكستروز، ماليك اسيد، مقداري صمغ، اسیدچرب ضروری، آلکالوئیدها (فاگارین، ماگنوفلورین، لوریفولین، نیتیدین، کلریترین)، لیگنان (آسارین)، کومارین‌، روی، منیزیم.

موارد مصرف

تقويت نيروي جنسي مردان،  افزايش قدرت نعوظ، افزايش ميزان اسپرم و باردار کنندگی.

مقدار و طریقه مصرف

هر روز محتوي يك ساشه را در شربت عسل مخلوط كرده، هر 8 ساعت، هم زده و يك سوم آن را ميل نمائيد. افرادي كه اين دارو را با هدف افزايش ميل جنسي و قدرت نعوظ مصرف مي نمايند، طول درمان 2 تا 4 ماه توصيه مي گردد و افرادي كه با هدف افزايش اسپرم، دارو را مصرف مي كنند، در صورت تحمل كردن دارو، مي توانند 5 /1 ساشه روزانه مصرف نمايند، منوط به اينكه  قرص ليور هلسی را به عنوان مصلح دارو نيز مصرف نمايند.

عوارض جانبی و موارد منع مصرف

در صورت مصرف بيش از حد تعيين شده در افراد گرم مزاج شديد (صفراوي مزاجان حاد) ممكن است سبب سردرد شود.

آثار فارماکولوژیک و مکانیسم اثر

این فرآورده، بامواد مؤثره ی مناسب درتمام مراحل جنسی، نعوظ (erection)،  تخلیه (emission)،  انزال (ejaculation)،  فرونشست (resolution)،  بطور طبیعی شرکت کرده و بدون داشتن هیچ گونه عارضه درتقویت نیروی جنسی بی بدیل است.

گلیکوزید اسکولین موجود در این دارو که در واقع می تواند یک استیل کولین گیاهی محسوب شود، با اتصال به گیرنده های کلینرژیک، باعث دپولاریزاسیون یا شل شدن عضلات صاف عروقی، که این خود سبب افزایش جریان خون ورودی به پنیس شده و سینوزوئیدهای کاورنو را بشدت متسع می کند و پدیده ی نعوظ درکاملترین شکل خود، به وقوع می پیوندد. ازطرفی آلکالوئید ها ی موجود در فرآورده، با اثرات آنتی کلینرژیکی سایر مراحل جنسی را ساپورت می نمایند تا از انزا ل های زودرس و ناقص جلوگیری نموده و موجب ظهور یک عمل جنسی رضایت بخش شوند. اسانس فرموله در افزایش تمایلات جنسی و افزایش اتساع عروق آلت دخالت دارد. این محصول، حاوی عنصرمنیزیم بوده که استقامت ماهیچه ‌ها را افزایش می‌دهد و باعث افزایش تمدد اعصاب لازم برای فعالیت زناشویی می‌‌شود. عنصر روی موجود درفرآورده از آنتی ‌اکسیدان هایی است که باعث درست کارکردن غده آدرنال می‌شود تا بتواند به اندازه کافی انرژی تولیدکند. ازطرفی، عنصرروی برای تولید تستوسترون و افزایش تعداد اسپرم لازم است. همچنین باعث افزایش استقامت درحین فعالیت زناشویی می‌شود و احساس خستگی را ازبین می‌برد. درضمن، اسپرم را در برابر باکتری‌های واژن محافظت می‌کند. اسید های چرب ضروری که درفرموله وجود دارند درتولید هورمون‌های جنسی نقش داشته، دربیمارانی که بعلت کمبود اسپرم دچار درجاتی ازعقیمی هستند موثر واقع می شود  و همچنین به ذخیره کردن ویتامین‌های محلول در چربی مثلD، E و k  کمک کرده و فرد راازنظرجنسی فعال نگه می‌دارند. لازم به ذکراست، بدل این فرموله مغز گردو است که با داشتن اسید چرب امگا 3 درتقویت جنسی بسیار موثر می باشد.

اثر فارماکولوژیک دارو از منظر مبانی طب سنتی

ترکیبات این فرموله با داشتن معدل طبیعت؛ گرید سه از نظرگرمی وگرید دو خشکی، بازکننده ی عروق، مقوی قوای حیوانیه و شهوت انگیز، محرک جریان خون و درتقویت نیروی جنسی بیعدیل است. این فرموله باخواص ملطف، محلل، تشکیل روح (جزء سبک اخلاط) راتقویت کرده و ایجاد خلط سالم وسبک صفرا را درجهت فراهم سازی قوا، تایید می نماید.

نکات قابل توصیه

در بيماران ديابتي، محتوي ساشه را با آب يا هر نوشیدنی گوارايي ميل نمايند. در مصرف بيش از

 2 ماه، در افراد صفراوي مزاج در صورت بروز سردرد، مصرف گرانول یا قرص ليور هلسی توصيه مي گردد. در صورت بروز اشكال به پزشك معالج مراجعه شود .

محصولات مکمل

قرص انبرباریس(لیور) ، چنانچه هدف از استفاده این فرآورده، افزایش اسپرم و ایجاد باروری است؛ همسرانشان نیز به طور همزمان از این محصولات استفاده نمایند: گرانول گیاهی لوف (تقویت تخمدان) ، گرانول گیاهی ضد خونریزی زنان(استعمال خارجی)، ساشه مورت(گرانول گیاهی کمپلکس ای اچ)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *